Videohovory

22. 10. 2020
Nabízíme Vám možnost využít ke komunikaci videohovory.
Videohovory prostřednictvím tabletu obsluhuje naše pracovnice denně od 13:00 do 15:00 hod, případně individuálně dle domluvy. Spojení je možné navázat prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu, tabletu, nebo počítače přes aplikaci WhatsApp, (https://www.whatsapp.com/download). Hovory a videohovory WhatsApp využívají internetové připojení. K dispozici je audio i video přenos.

Telefonní číslo tabletu, se kterým se můžete spojit výhradně prostřednictvím aplikace WhatsApp (na toto číslo nevolejte běžným telefonním hovorem, nikam se nedovoláte) je pro oddělení Vital A a Elán 2, 775 890 823 a pro službu DZR 775 890 821 (harmonogram: ReVital pondělí a pátek, Vital 1 úterý a sobota, Vital B středa a sobota, Vital čtvrtek a neděle).

V případě Vašeho zájmu využít tento způsob video komunikace je nutné předem domluvit termín. Pracovníci tak budou mít čas, aby vše zařídili a s přenosným zařízením byli na místě u klienta, až budete volat.

Naše pracovnice po přijetí hovoru vyhledá Vašeho blízkého a bude asistovat při navázání komunikace. V případě, že se nedovoláte, pokusíme se Vám zavolat zpět po ukončení hovorů těch, kteří se dovolali před Vámi. Aby se dostalo na všechny, prosíme, respektujte maximální dobu hovoru 10 min.

Věříme, že uvítáte a oceníte tuto možnost spojení s Vašimi blízkými.

 

Mgr. Lenka Olivová, ředitelka
top